Számtalan szempont miatt arra jutottam, hogy a rajzkört a nyári szünet után csütörtökönként fogom tartani 19 és 21 óra között.

Valahogy el kell kezdeni!
Számtalan szempont miatt arra jutottam, hogy a rajzkört a nyári szünet után csütörtökönként fogom tartani 19 és 21 óra között.